• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER
Czy istotnie restauracja to dobry biznes?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Sporo osób chciałoby otworzyć restaurację – jednak pewnie każdy się orientuje, iż otworzenie lokalu to znaczny wydatek. A poza tym, generalnie sytuacja jest taka, że lokale gastronomiczne padają dużo częściej, aniżeli biznesy funkcjonujące w jakichś innych branżach. No cóż, to tak czy siak nie musi oznaczać, iż w dosłownie każdym przypadku jesteśmy tak jakby skazani na bankructwo. Jeżeli tak rozumujemy, w sumie nawet nie powinniśmy zakładać lokalu. To nie ma najmniejszego sensu! Pozytywna podstawa to coś najważniejszego, pracownicy oraz goście umieją to wyczuć.
- odnajdź odpowiednią niszę. A więc chociaż w dalszym ciągu kuchnia turecka czy włoska są u nas bardzo popularne, to jednakowoż fakty są takie, iż bez cienia wątpliwości warto oglądać się za nieco bardziej niszowymi typami. Być może kuchnia rosyjska albo afrykańska są w porządku?
- nigdy nie oszczędzaj na jedzeniu. I tak narzut na potrawach jest znaczny, toteż nie ma najmniejszego sensu dawać porcji jak dla kilkuletniego dziecka. Nie chodzi w tym momencie o zapychanie żołądka, w końcu nie o to się rozchodzi w celebrowaniu jedzenia, lecz bardzo często jest tak, że potrawy są śmiesznie niewielkie.

Ciekawe artykuły:

Categories: Inne

Comments are closed.